Ako vlastne začneme?

Najskôr zistíme, či si už absolvoval nejaký výcvikový cyklus v našom tábore. Ak áno tak aký, lepšie povedané, ktorý posledný. Od toho sa bude odvíjať tvoje zaradenie do družstva, Všetci tvoji „spolubojovníci“ budú plniť rovnaký výcvikový cyklus ako ty. Spoločne nadviažete na posledný absolvovaný výcvikový cyklus z minulého táborového pobytu.

V prípade, že si ešte neokúsil čo je to vojenský zážitkový tábor Zóna ALFA 1, začneš pekne od začiatku.

Výnimkou bude, pokiaľ si absolvoval iný zážitkový tábor s podobným zameraním a už čo to vieš, potom po nástupe do tábora absolvuješ vstupný test, pomocou ktorého určíme tvoje zaradenie do družstva. Nemusíš mať obavy. Sme profesionáli a tvoje zaradenie bude vyhovovať v prvom rade tvojim schopnostiam

K tomuto všetkému je potrebné dodať že pre nás organizátorov je veľmi dôležité, aby sme od teba dostali dobre vyplnený Dotazník účastníka, v ktorom sú tieto hore uvedené informácie vyplnené

Nemáš rád lúčenia na konci super zážitkového pobytu?

Nič to, aj keď sa pravdepodobne nebudeme vídať počas obdobia medzi jednotlivými táborovými pobytmi, budeme stále ako jedna rodina, príslušníci jednej elitnej jednotky. V tomto pre nás tak povediac hluchom období budeme prostredníctvom tzv. moderných výdobytkov doby pre vás pripravovať rozličné kvízy a súťaže. Zapojiť sa budeš vedieť po prihlásení do klientskej zóny našej webovej stránky. Takto si udržíš získané vedomosti. Rozličné súťaže vyhodnotíme a na nasledujúcom táborovom pobyte odmeníme (napr. vyhlásime súťaž o najlepší nápad na scenár bojovej hry, misie vždy na nasledujú obdobie). Máš sa naozaj na čo tešiť.

POZOR! vstup, (prístupový kód), do tak žiadanej klientskej zóny našej webovej stránky www.zonaalfa1.sk dostane len ten, kto absolvoval minimálne 1 výcvikový cyklus nášho zážitkového tábora.